Ana Sayfa :: Forum :: Sohbet Topluluklar Şehirler Siyasi Partiler KAYIT İletişim / Reklam

Magazin Dünyası Haberler Fotoğraflar Videolar Sivil İcat / İsim Sözlük Sivil Sözlük Online Oyunlar Forum Oyunları

| Sivil Sözlük | Sivil İcat / İsim Sözlük | Son ziyaretinizden bu yana gelen mesajlar >>> |
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Giriş

Geçerli Zaman: Sat Feb 16, 2019 2:03 am Cevaplanmayan mesajlar
Erdoğan'ın Dünyasında Kürtaj :Uludere Katliamı..
Yeni başlık gönderBaşlığa cevap gönder
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
Aysa (Ayfer)
Üst Düzey Üye (*****)

TarihTarih: Sun May 27, 2012 1:56 pm
MesajMesaj konusu : Erdoğan'ın Dünyasında Kürtaj :Uludere Katliamı..
Alıntıyla Cevap Gönder

ERDOĞAN'IN DÜNYASINDA KÜRTAJ: ULUDERE KATLİAMI!

Cinayet tanımlamasına tepki gösterenleri de hedefe koyan Başbakan, AKP Genel Merkez Kadın Kolları 3. Olağan Kongresi'nde şöyle konuştu: "Yatıyorsunuz kalkıyorsunuz Uludere diyorsunuz. Her kürtaj bir Uludere'dir diyorum."

"Sezaryene karşıyım, kürtaj cinayet!"
Başbakan Erdoğan: Buna kimsenin müsaade etme hakkı olmamalı

Başbakan Erdoğan dün AK Parti Kadın Kolları 3. Olağan Kongresi’ne katıldı. Erdoğan yaptığı konuşmada şu mesajları verdi:

SEZARYEN PLANLI

Ben sezaryenle doğuma karşı olan bir Başbakanım. Bunların özellikle planlı yapıldığını biliyorum ve bunun bu ülke nüfusunun artmaması için atılan adımlar olduğunu biliyorum. Bunun bir taraftan da kendilerine mali kaynak teşkil edilmesi için atılan adımlar olduğunu biliyorum. Bununla bir ülkenin nüfusu bir yerde donduruluyor. Kürtajı bir cinayet olarak görüyorum. Bu ifademe karşı çıkan bazı çevrelere, medya mensuplarına da sesleniyorum. Yatıyorsunuz kalkıyorsunuz, Uludere diyorsunuz; her kürtaj bir Uludere’dir diyorum. Anne karnında bir yavruyu öldürmenin, doğumdan sonra öldürmekten ne farkı var, soruyorum sizlere.

Vatan bir güldür...Haksızlığa başkaldırmaktır ..Özgürlüktür Vatan...

Özgürlük benim karakterimdir!

Reklam Ajansi - Sekreterlik Hizmetleri - Sanal Sekreter -
Kullanıcının profilini görüntüleÖzel mesaj gönderYazarın web sitesini ziyaret et Başa dön
Aysa (Ayfer)
Üst Düzey Üye (*****)

TarihTarih: Sun May 27, 2012 2:00 pm
MesajMesaj konusu : 
Alıntıyla Cevap Gönder

Bilindiği üzere Başbakan(mız)çok bilgilidir...
Her konu ilgi ve uzmanlık alanıdır (doktor,avukat, politikaci,asker,şair,imam vs.)
Totaliter rejim,Türkiye'yi öyle bir hale getirdiki...Artık insanların özel hayatına müdahale etmek kanıksanmış ...
Kadınsa karaçarşaflara bürünerek kafeste yaşamaya ikna olmuş durumdalar.!
Sayın Başbakanımız SİZE nacizane bir önerimiz olacak...
Lütfen vatandaşın sesine kulak veriniz ve insanların özel yaşamlarına girmeyi ,üç-beş çocuk takıntısını bırakınız ...
Verdiğiniz üç-beş kuruşluk maaş zamlarıyla çoluk çocuk nasıl geçiniyoruz birazda bunları düşünün ve ülkeyi doğru dürüst yönetiniz.'!
Saygılar...

Vatan bir güldür...Haksızlığa başkaldırmaktır ..Özgürlüktür Vatan...

Özgürlük benim karakterimdir!

Reklam Ajansi - Sekreterlik Hizmetleri - Sanal Sekreter -
Kullanıcının profilini görüntüleÖzel mesaj gönderYazarın web sitesini ziyaret et Başa dön
papatyak (-gizli-)

TarihTarih: Wed Jun 27, 2012 5:05 pm
MesajMesaj konusu : 
Alıntıyla Cevap Gönder

anne karnındaki bebeğin yaşam hakkını savunuyorsunuz. siz önce vatandaşınızın yaşam güvenliğini sağlayın. bu ülkede ne öğretmenin, ne doktorun,ne polisin, ne askerin ne de yolda yürüyen vatandaşın can güvenliği var. bunu sağlarsın refah içinde bir ülke olur burası, ondan sonra sıra daha doğmamış bebeklere gelir. suni gündem budur, uğraştır bakalım insanları uydurduğun konularla. sırada daha neler var merak ediyorum doğrusu.
Kullanıcının profilini görüntüleÖzel mesaj gönder Başa dön
Önceki mesajları göster:    
Önceki başlık Önceki başlık
Yeni başlık gönderBaşlığa cevap gönder

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

phpBB SEO URLs V2

Reklam Ajansi