Ana Sayfa :: Forum :: Sohbet Topluluklar Şehirler Siyasi Partiler KAYIT İletişim / Reklam

Magazin Dünyası Haberler Fotoğraflar Videolar Sivil İcat / İsim Sözlük Sivil Sözlük Online Oyunlar Forum Oyunları

| Sivil Sözlük | Sivil İcat / İsim Sözlük | Son ziyaretinizden bu yana gelen mesajlar >>> |
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Giriş

Geçerli Zaman: Wed May 22, 2019 1:34 pm Cevaplanmayan mesajlar
Cinsellik - Anket -
Yeni başlık gönderBaşlığa cevap gönder
Önceki başlık Sonraki başlık
Anket sorusu : Cinsellik hakkında...

İnsanlar bu konuda bilgili, çekincesiz olabilmeli. 
70%
 70%  [ 42 ]
Mahrem bilgiler yeri gelince öğrenilmeli, saklı olmalı. 
28%
 28%  [ 17 ]
Kararsızım. 
1%
 1%  [ 1 ]
Fikrim yok. 
0%
 0%  [ 0 ]

Toplam Oylar : 60

Yazar Mesaj
1919 ()
Üst Düzey Üye (*****)

TarihTarih: Sat Nov 22, 2008 3:37 am
MesajMesaj konusu : 
Alıntıyla Cevap Gönder

plaka34 yazmış:
bu tip anketlerde sivil forum insanı utanıyor affet

he xurban, sorma tabularla büyüdüx, elimiz karşı cins eline değmedi, haremlik selamlık yaşamaktayız. sen de pex bir aydın, pex bir görmüş geçirmişsin baksana. bildiklerin de sana kalsın, boşver anlatma, anlatmayan versiyonun daha makbuldür!

Reklam Ajansi - Sekreterlik Hizmetleri - Sanal Sekreter -
Kullanıcının profilini görüntüleÖzel mesaj gönder Başa dön
İTÜ PRENSESİ (-gizli-)
Kıdemsiz Üye (-)

TarihTarih: Wed Sep 16, 2009 8:52 am
MesajMesaj konusu : 
Alıntıyla Cevap Gönder

melikşah (-gizli-)
Yüksek Kıdem Sahibi Üye (****)

TarihTarih: Wed Sep 16, 2009 9:58 pm
MesajMesaj konusu : 
Alıntıyla Cevap Gönder

1985,YILINDA,BİR RAMAZAN,ÖĞRENCİ OLARAK,İFTARA DAVET EDİLMİŞTİK.Kuran-ı kerim hatmedilip ölenlerinin ruhuna bağışlanacaktı.İstanbulun hatırı sayılı hafızları oradaydı,bizde yemeğimizi yiyip gidecektik.Sosyete bir aileydi,halının üzerine ayakaplarıyla basıyorlardı,bizler ilk defa böyle bir şeyi gördüğümüzden,yadırgamıştık.MANEVİ bir hava atmosfer yakalanmaya çalışılıyordu,anacak ben bir türlü ısınamamıştım.ÇÜNKÜ,ayakabı ile basılan halılar,duvardaki çıplak kadın tabloları,alabildiğine batıya öznti halleri,bana baya bir sanal,suni basmakalıp içerikli gelmişti.Şimdi onlar senede,bir defa yapmı oldukları bu dini törenle belki de kendilerinin af olunduklarını zannediyorlardı.Blki de ramazan ayı bitince yapmış pldukları,bu dini merasimi,diğer sosyeteye ballandıra ballandıra anlatacaklardı.Evet her şeyin özünde samimiyet olmalıdır,belki onlarda samimidir ancak bu batıya özenti bizi millet olrak nereye getirdi? bu baştan sona sorgulanması gereken bir konudur?Eğer sorgulanmassa,fakir fukara miskinlere yardımcı olmak yerine,sosyete kesim,evlerinde herdaim köpek beslemeye,insanın yerini köpekler almaya devam edecektir.

TarihTarih: Wed Sep 16, 2009 10:00 pm
MesajMesaj konusu : avrupa özentisi
Alıntıyla Cevap Gönder

melikşah yazmış:
1985,YILINDA,BİR RAMAZAN,ÖĞRENCİ OLARAK,İFTARA DAVET EDİLMİŞTİK.Kuran-ı kerim hatmedilip ölenlerinin ruhuna bağışlanacaktı.İstanbulun hatırı sayılı hafızları oradaydı,bizde yemeğimizi yiyip gidecektik.Sosyete bir aileydi,halının üzerine ayakaplarıyla basıyorlardı,bizler ilk defa böyle bir şeyi gördüğümüzden,yadırgamıştık.MANEVİ bir hava atmosfer yakalanmaya çalışılıyordu,anacak ben bir türlü ısınamamıştım.ÇÜNKÜ,ayakabı ile basılan halılar,duvardaki çıplak kadın tabloları,alabildiğine batıya öznti halleri,bana baya bir sanal,suni basmakalıp içerikli gelmişti.Şimdi onlar senede,bir defa yapmı oldukları bu dini törenle belki de kendilerinin af olunduklarını zannediyorlardı.Blki de ramazan ayı bitince yapmış pldukları,bu dini merasimi,diğer sosyeteye ballandıra ballandıra anlatacaklardı.Evet her şeyin özünde samimiyet olmalıdır,belki onlarda samimidir ancak bu batıya özenti bizi millet olrak nereye getirdi? bu baştan sona sorgulanması gereken bir konudur?Eğer sorgulanmassa,fakir fukara miskinlere yardımcı olmak yerine,sosyete kesim,evlerinde herdaim köpek beslemeye,insanın yerini köpekler almaya devam edecektir.

TarihTarih: Wed Sep 16, 2009 10:03 pm
MesajMesaj konusu : 
Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bu yazıyı cinsellik başlığı altında yazmadım.Başlık avrupa özentisi,olmalıydı! dikkatinize atfaederim saygılar....

Kıdemli Üye (**)

TarihTarih: Sat Oct 10, 2009 2:11 pm
MesajMesaj konusu : 
Alıntıyla Cevap Gönder

İTÜ PRENSESİ yazmış:

Yeri gelince derken?

Net Ajans - Web Tasarım - ehayat ~ Bildiğiniz Alışveriş
Engin (-gizli-)
Kıdemsiz Üye (-)

TarihTarih: Sun Oct 24, 2010 4:59 pm
MesajMesaj konusu : 
Alıntıyla Cevap Gönder

Sahiden de, 'Yeri gelince' derken? Gerdek gecesinde falan mı? Tümden gelim, tüme varım??? affet

Önceki başlık Önceki başlık
Yeni başlık gönderBaşlığa cevap gönder

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

phpBB SEO URLs V2

Reklam Ajansi

Sekreterlik Hizmetleri

Sanal Sekreter